Showing all 5 results

950,000 تومان متر مربع
1,450,000 تومان متر مربع
950,000 تومان متر مربع
در انبار موجود نمی باشد
550,000 تومان تومان

پرده زبرا

پرده زبرا ساده

550,000 تومان تومان

پرده زبرا یکی از مدل های مختلف پرده است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و در خیلی از خانه ها و ادارات آن را می بینیم. علت محبوبیت این پرده کارایی، کیفیت و زیبایی آن است. وجود طرح های مختلف اعم از چاپی، گلدوزی و... باعث شده است دست مشتری برای انتخاب طرح و رنگ پرده زبرا باز باشد و دغدغه ای برای او از این جهت وجود نداشته باشد. در مطلبی که پیش روی شماست قصد داریم به معرفی پرده زبرا، انواع و ویژگی های شاخص آن بپردازیم.

پرده زبرا و ویژگی های آن را بشناسید

پرده زبرا پرده ای است متشکل از تور و پارچه که به صورت دوبل تولید و مونتاژ می شود. این پرده قابلیت کنترل نور ورودی خوبی دارد و با استفاده از آن می توانید نور ورودی را از 0 تا 100 درصد تنظیم کنید. همچنین از ویژگی های مهم این پرده این است که حالت سایه روشن دارد که این قابلیت در اکثر پرده ها وجود ندارد. یکی از ویژگی های پرده زبرا این است که می تواند حرارت و اشعه ماورای بنفش را کاهش دهد و انرژی محیط را حفظ کند که این موضوع با صرفه جویی در مصرف انرژی شما را با کاهش هزینه ها غافلگیر می کند. یکی از شاخصه هایی که درباره پرده زبرا وجود دارد انواع موتوری و اتوماتیک آن است. با خرید پرده زبرا از نوع موتوری و اتوماتیک می توانید برنامه ای برای پرده تعیین کنید که خودش به صورت خودکار در طول روز میزان نور ورودی را تنظیم کند. همچنین این پرده ها این قابلیت را به شما می دهند که از راه دور و با کنترل آن را بالا و پایین کنید یا در حالت سایه روشن قرار دهید. حفظ کامل حریم خصوصی در کنار کنترل نور یکی دیگر از ویژگی هایی است که پرده زبرا را خاص می کند. وجود این پرده حریم خصوصی شما را به طور کامل حفظ می کند. ضمن این که حالت های مختلف آن مثل سایه روشن، ضمن حفظ حریم خصوصی نور ورودی را نیز کنترل می کند و شما می توانید به طور همزمان از هر دو عنصر بهره ببرید. نصب ساده یکی دیگر از ویژگی های پرده زبرا است. این پرده ها چه از نوع دستی باشند و چه موتوری به راحتی نصب می شوند و هزینه نصب کمتری نسبت به پرده های دیگر دارند. همچنین با دوام بودن پرده های زبرا نیز یکی از ویژگی های مهم آن هاست. این پرده ها کیفیت و دوام بالایی دارند و می توان آن ها را مدت ها مورد استفاده قرار داد. قیمت پرده زبرا مقرون به صرفه است و این مقرون به صرفه بودن به خاطر این است که این پرده قابلیت و کیفیت پرده های تور، پارچه ای، کرکره ای و رولی را یکجا دارد. با خرید پرده زبرا انگار که همه این پرده ها را خریداری کرده اید تنها تفاوت در ظاهر و طراحی های آن هاست.

نکاتی که باید در خرید پرده زبرا در نظر بگیرید

برای این که از خرید پرده زبرا مد نظر خود رضایت کامل داشته باشید بهتر است پیش از خرید با نکاتی ضروری برای این کار آشنا شوید. یکی از مهم ترین نکاتی که چه برای خرید پرده زبرا و چه هر مدل پرده دیگری باید مد نظر داشته باشید این است که طرح و رنگ پرده باید با سبک دکوراسیون اتاقی که قرار است در آن نصب شود هماهنگ باشد. حتی اگر سبک دکوراسیون خاصی در اتاقتان پیاده نکرده اید سعی کنید رنگ پرده با رنگ دیوارها و وسایلی که در اتاق قرار دارد تناسب داشته باشد. اگر در خانه بچه کوچک دارید بهتر است از پرده های موتوری زبرا استفاده کنید چرا که زنجیرهای کناری پرده های دستی ممکن است برای کودک خطرناک باشد. در حالی که پرده های موتوری با کنترل از راه دور به راحتی و بی دردسر کنترل می شوند و خطی برای کودکان ندارند اگرچه از پرده های زبرا دستی گران ترند ولی ارزش این قیمت بیشتر را دارند. تصور اشتباهی وجود دارد که پرده های زبرا برای پنجره های بزرگ قابل استفاده نیستند. در حالی که پرده های زبرا در هر ابعاد و اندازه ای که بخواهید قابل سفارش هستند و می توان آن ها را خریداری کرد. برای این که خرید قابل قبولی داشته باشید به تعداد زیادی نمونه کار پرده زبرا از شرکتی که قرار است از آن خریداری کنید توجه نمایید.

انواع پرده زبرا

پرده زبرا انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی مختصری از هرکدام از آن ها خواهیم پرداخت. پرده زبرا ساده اولین و ساده ترین نوع پرده زبراست که به صورت دستی است و طرح خاصی روی آن ندارد. پرده زبرا چاپی نوعی از پرده است که هم به صورت دستی و هم به صورت موتوری قابل خریداری است. در این نوع پرده هر طرحی که بخواهید روی پرده چاپ خواهد شد و به اتاق شما زیبایی خواهد بخشید. پرده زبرا سیلوئت که به آن پرده ضد نور و زبرا سه بعدی هم می گویند یکی از انواع پرده زبراست که از دو لایه تور به موازات یکدیگر تشکیل شده است. بین این دو لایه تور یک لایه ضخیم هم قرار دارد. این پرده نسبت به انواع دیگر پرده های زبرا سایه بیشتری ایجاد می کند. پرده زبرا ارسی یکی دیگر از انواع پرده زبراست که مکانیزمی شبیه پرده های شید دارد. پرده ارسی به این صورت است که باید کاملا پایین بیاید تا نور وارد اتاق شود. آخرین مدل پرده زبرایی که در این بخش راجع به آن صحبت می کنیم پرده زبرا پلیسه است. در این نوع پرده نوارهای پارچه ای ساده نیستند بلکه افقی، یکنواخت، تاخورده و آهار زده شده اند. این موضوع باعث می شود پرده حالت پلکانی داشته باشد. این مدل پنجره را بزرگتر از چیزی که هست نشان می دهد و در بزرگتر نشان دادن اتاق مقصر است.

سوالات متداول

قیمت پرده زبرا گران است یا به صرفه؟

با توجه به این که پرده زبرا قابلیت ها و کارایی های پرده های کرکره ای، رولی و شید را یکجا داراست هزینه ای که برای آن می کنید کاملا به صرفه است.

خرید پرده زبرا برای پنجره های بزرگ ممکن است؟

خرید پرده زبرا برای هر ابعاد و اندازه ای ممکن است و می توانید بعد از اندازه گیری پنجره خانه با خیال راحت برای خرید پرده زبرا اقدام کنید.

جنس پرده زبرا چیست؟

پرده زبرا از دو لایه تور و یک لایه پارچه ضخیم تولید شده است.