هیچ محصولی یافت نشد.

راهنمای انتخاب و خرید پرده اداری

زیبایی محیط کار موضوعی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه کارفرمایان و صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار گرفته است. محیط کار زیبا و حرفه ای علاوه بر این که شان یک دفتر کار را بالا می برد می تواند روی روحیه کسانی که داخل دفتر کار می کنند نیز تاثیر بگذارد. یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار روی زیبایی دفتر کار و محیط اداری پرده ها هستند. خرید پرده اداری با کیفیت و زیبا برای دفتر کار، محیط کسب و کار شما را کاملا متفاوت خواهد کرد. در مطلبی که پیش روی شماست راهنمایی جامع برای خرید پرده اداری مناسب کسب و کار نوشته شده است. انواع پرده اداری امروزه در دکوراسیون داخلی خانه ها و ادارات از انواع مختلفی از پرده ها استفاده می شود. با این وجود برخی از انواع پرده ها به دلیل کارایی و ظاهری که دارند برای محیط های اداری مناسب تر هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. پرده شید، پرده زبرا، پرده کرکره ای فلزی، پرده کرکره ای چوبی و پرده لوردراپه از انواع پرده هایی هستند که محیط های کاری از آن ها استفاده می شود. در میان این پرده ها پرده های کرکره ای و زبرا از انواع دیگر محبوب تر هستند و خیلی از طراحان دکوراسیون داخلی برای ادارات این پرده ها را انتخاب می کنند.

نکاتی که باید هنگام خرید پرده اداری در نظر بگیرید

اگر می خواهید خرید پرده اداری برای شما رضایت بخش باشد باید حتما برای خرید، یکسری از نکات را در نظر بگیرید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای این امر به آن دقت کنید این است که پرده اداری که خریداری می کنید باید حتما با فضای اداره و رنگ هایی که در دفتر کارتان مورد استفاده قرار گرفته است هماهنگ باشد. اگر با کیفیت ترین پرده را هم خریداری کنید ولی با محیط کارتان ناهماهنگ باشد حس مطلوب و رضایت بخشی به شما نخواهد داد. سعی کنید به نمونه کار پرده اداری فروشگاهی که از آن خرید می کنید برای پیدا کردن بهترین گزینه ها نگاه کنید. نکته دیگری که وجود دارد این است که تا حد امکان سعی کنید رنگ پرده با موضوع کسب و کارتان هماهنگ باشد. مثلا اگر کسب و کارتان در حوزه کشاورزی است پرده های پرده های دفتر کار می توانند سبز کمرنگ انتخاب شوند. در محیط های کاری جدی معمولا از رنگ هایی مثل صورتی استفاده نمی شود. از آنجایی که نور عنصری مهم در ادارات است سعی کنید پرده هایی خریداری کنید که بتوان به خوبی با آن ها نور را تنظیم کرد. یکی از بهترین پرده هایی که قابلیت تنظیم آن از دیگر پرده ها بهتر می باشد پرده زبرا است. این پرده از قابلیت کنترل ورود نور از 0 تا 100 درصد را به شما خواهد داد و در محیط های اداری بسیار کاربردی خواهد بود. جنس پرده اداری هم نکته دیگری است که باید به آن توجه کنید. برخی جنس پارچه ها زودتر کثیف می شوند و غبار می گیرند و به همین خاطر نیاز به شستشو و گردگیری های متعدد خواهند داشت. در عین حالی برخی پارچه ها نیز شرایط شستشوی خاص دارند و ممکن است هزینه بیشتری برای شستشو روی دست صاحبان کسب و کار بگذارند. توجه به قیمت پرده اداری هم موضوعی ضروری است. سعی کنید در اولین خرید پرده اداری خود هزینه بیشتری بپردازید اما پرده با کیفیت تری دریافت کنید. قیمت پرده اداری با کیفیت اگرچه گران تر است اما به این نکته توجه کنید که اگر یک پرده ارزان و بی کیفیت خریداری کنید قطعا مجبور خواهید شد بعد از مدتی دوباره پرده های جدید خریداری کنید و این موضوع هزینه های اضافی روی دست شما خواهد گذاشت. به این نکته هم توجه داشته باشید که پرده ای که قیمت بیشتری دارد الزاما برای اداره شما مناسب نیست برخی از پرده ها برای خانه های لوکس طراحی شده اند و به این خاطر قیمت بالایی دارند پس سعی کنید ابتدا پرده ای که مناسب اداره است را انتخاب و سپس بین مدل های مختلف آن دنبال بهترین قیمت باشید.

چرا باید به خرید پرده اداری توجه ویژه داشت؟

خرید پرده اداری موضوعی نیست که بتوان نسبت به آن سهل انگاری کرد و از کنار آن ساده گذشت. وقتی یک مشتری وارد دفتر کار شما می شود اولین چیزی که با آن روبه رو خواهد شد دکوراسیون داخلی دفتر است که یکی از مهم ترین عناصر آن پرده می باشد. خودتان را جای مشتری بگذارید آیا می توانید به شرکتی که برای زیبایی محیط کار خودش اهمیت قائل نیست اعتماد کنید؟ قطعا خیر. محیط دفتر کار شما نشان دهنده کلاس کاری شماست و قطعا روی دیدگاه مشتریانتان اثر می گذارد. نگاه مشتریان تنها دلیلی نیست که خرید پرده اداری را با اهمیت می کند. اگر محیط کاری دارید که در آن یک جمعیت 20 تا 50 نفره مشغول به کار هستند مطمئن باشید زیبایی محیط کار روی کیفیت کار آن ها و میزان خستگی شان تاثیر می گذارد. یکی از موضوعاتی که روی اعصاب و روحیه کارمندان اثرگذار است مسئله کنترل نور ورودی به محیط کار است که می توان با انتخاب بهترین پرده ها آن را به خوبی انجام داد.

سوالات متداول

قیمت پرده اداری چقدر است؟

قیمت پرده اداری با توجه به نوع پرده ای که خریداری می کنید متفاوت است. همچنین متراژ پرده نیز تعیین کننده قیمت است. سعی کنید بیش از این که به قیمت پرده اداری توجه کنید به کیفیت و تناسب آن با محیط اداره خود توجه داشته باشید.

برای خرید پرده اداری چه نکته ای را در نظر بگیریم؟

در خرید پرده اداری باید نکاتی مانند جنس پرده، سازگاری رنگ با محیط، قابلیت گردگیری و شستشو، قابلیت تنظیم نور و قیمت پرده اداری توجه کنید.

بهترین نوع و جنس پرده اداری اداره کدام است؟

انواع پرده اداری از جمله پرده شید، پرده زبرا، پرده کرکره ای فلزی، پرده کرکره ای چوبی و پرده لوردراپه را می توان در اداره استفاده کرد که محبوب ترینشان پرده زبرا و پرده کرکره ای هستند. بهترین جنس آن هم می تواند بسته به میزان هزینه ای که قصد دارید انجام دهید و سلیقه شما متفاوت است.